Stejně, jako máme každoroční výlet s mamkou na její narozeniny, tak už je to pár let, co jsme stejnou tradici zavedli i s taťkou. Jen ne teda na jeho narozeniny, ale o prázdninách. Naši tradici jsme začali v roce 2019 a o všech našich výletech si můžete přečíst na blogu - Svojanov, NS Dívčí doly, NS Třesín, kukuřičné bludiště. A ani letos jsme naši tradici neporušili. Nasadili jsme však trochu vyšší laťku, vyrazili jsme do Vídně!
Zobrazují se příspěvky se štítkemVídeň. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemVídeň. Zobrazit všechny příspěvky
neděle 24. září 2023
čtvrtek 6. prosince 2018
Adventní Vídeň
V mém posledním videu jsem zmiňovala, že jsme si s přítelem zakoupili poukazy do Adventní Vídně. Objednávala jsem to přes stránky Hyperslevy, kde to měli za výhodnou cenu (celková cena bude řešena na konci článku).
A protože byl plánovaný příjezd zpět do Brna v 20:30 a nám poslední vlak jel 20:38, nechtěli jsme nic riskovat a zůstali na noc v Brně. Jak celý náš výlet dopadl a co všechno jsme ochutnali? To se dozvíte v dnešním článku :) Doporučuji vám si uvařit čaj a vzít k tomu nějaký zákusek, protože dnešní článek bude opravdu dlouhý!
Už jen datum našeho výletu bylo krásné - 1.12. a ráno, když jsme šli k autu, všude byl sníh. No, spíš jen poprašek ale lepší něco než nic. Cestou vlakem do Brna sněhu přibývalo a začalo to mít tu správnou atmosféru. Měli jsme 0,5h rezervu před příjezdem autobusu. Přišla nám sms, že bude mít autobus 15min zpoždění, což není tak hrozné, ale co potom následovalo...
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)